Новини та події

Бібліотекар Чудейської ЗОШ І-ІІІ ст.N1 Биндю В.Ф з теплотою і щирістю вітає всіх з одним із найсвітліших християнських свят - Днем Святого Миколая! мНехай це свято принесе до Ваших осель радість і світло, вселить любов і надихне на добрі справи та милосердя, подарує віру у виконання найзаповітніших бажань!Миру Вам і добра, достатку і щастя, злагоди і благополуччя, душевного і родинного затишку! Нехай Святий Миколай благословить Вас на добрі справи!

14 жовтня 2020 р. - День Захисника України

В Україні - День захисника, який встановлений указом президента у 2014 році та є офіційно вихідним днем. Згідно з цим Указом, свято було засновано «з метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві й на підтримку ініціативи громадськості». Щорічно цього дня відзначається і День українського козацтва - свято, приурочене до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, оскільки Матір Божа вважається захисницею та покровителькою козаків. Також у цей день традиційно відзначають і річницю створення (у 1942 році) Української повстанської армії (УПА).

29 вересня - Міжнародний день бібліотек!

Завідувач бібліотекою Биндю Вікторія Феодосіївна вітає всіх із святом!

59003, Чернівецька область, Чернівецький район, с.Чудей, вул.Карпатська, 16

Телефон: (03735) 61-5-75